Kadikoy Timya Otel

Çift Kişilik Oda

Timya Otel Çift Kişilik Oda Hakkında

Double odalar genellikle aile ve çift misafirlerimiz tarafından tercih edilmektedir. Double odalarımızdada normal odalarımızda bulunan ücretsiz Wi-Fi, Telefon, Saç Kurutma Makinası, Mini Bar, Sıcak Su ve Servis Hizmetlerimiz geçerlidir. Siz değerli misafirlerimiz için odalarımızı son derece ferah ve hoş tutmaya çalışmak en büyük görevimizdir.

Otelimizde toplam olarak 11 double oda bulunmaktadır. Odalarımızın hepsinin ayrı bir dekoru ayrı bir atmosferi vardır. İsteğe özel misafirlerimize göre özel günler için dizayn edilebilir ve tekrardan dekore edilebilir.

Çift Kişilik Oda (Çift Kişilik Büyük Yatak)

Timya Otel oda çeşitleriyle müşterilerinin gönlünü kazanmakta ve onlara kusursuz, konforlu bir tatil-konaklama imkânı sağlamaktadır. Çift kişilik odalarıyla geniş ve ferah dinlenme ortamı sunmasının yanı sıra, oda dekorasyonlarıyla da iç huzuru Kadıköy otellerinden ayrıcalıklı olarak, müşterilerine yaşatmaktadır. Odalarına yerleşen müşteriler dümdüz çarşaflarla ve temizlik kokusuyla dinlenmeye başlamaktadırlar.

Timya Otel’in bünyesinde bulunan çift kişilik odalarda, eşler geniş yataklarında konforun tadına varmaktadırlar. Odada sunulan hizmetin kalitesi, gelen müşterileri memnun etme amacı gütmekte ve kusursuzluğu sağlamaktadır. Sıcak havalarda ferahlamayı sağlama amaçlı klimaları, soğuk havalarda ise; müşterilerinin üşümelerine izin vermeyen kaloriferli ısıtma sistemi, müşterilerin rahatlığı için tasarlanmıştır. Çift kişilik odalarda banyo ve tuvalet hizmetinin yanı sıra her gün bu alanların temizliği de düzenli olarak yapılmaktadır. Banyoda kullanım amaçlı, gerekli olan her şey düşünülmüştür. İki adet bornoz, iki kişilik şampuan ve sabun çeşitleri, saç kurutma makinası, duşa kabin, baş ve ayak havluları bulunmaktadır. Oda içerisinde LCD TV, TV için uydu kanalları, wireless kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra konfor için düşünülmüş koltuk, ayna, komidin, sandalye gibi ayrıntılar da atlanmamıştır. Oda dekorasyonu ve ışıklandırması, iç huzuru sağlamaktadır. Ferah bir düzenleme ile döşenmiş olan çift kişilik odalarda, misafirlerimiz sıkılmamaktadır. Güler yüzlü hizmet dâhilinde oda servisi 24 saat açıktır. Müşteriler odalarından çıkarak, teras katındaki Si & Ma Cafe-Bar’ a gidebilir ve İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasıyla beraber, deniz kokusunu da içlerine çekebilirler.

Uygun fiyatlarıyla Kadıköy otellerini kısa sürede sollayan Timya Otel, konforu ve kusursuzluğuyla müşterilerine her daim mükemmel hizmeti sunmaktadır. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan otelimiz, ağırladığı müşterilerinden olumlu dönütler almaktadır. Sizlerde Kadıköy otelleri arasında seçkin bir otel olan Timya Otel’e gelerek bu eşsiz odaların keyfine varabilirsiniz.

Diğer Odalar