Kadikoy Timya Otel

Tek Kişilik Oda

Timya Otel Tek Kişilik Oda Hakkında

Tek kişilik odalarımız bireysel misafirlerimiz tarafından en çok tercih edilen odadır. Normal odalarımızda bulunan Banyo, Wi-Fi, Global Uydu, LCD TV gibi hizmetlerden faydalanabilir.

Single odalarımızda genellikle istenilen uyandırma servisi ücretsiz olarak verilmektedir. Single room kullanan misafirlerimizde ücretsiz Sabah Kahvaltısı ve Si & Ma Bar’ı kullanabilirler.

Tek Kişilik Oda (Tekli Yatak Oda)

Kadıköy otellerinin incisi Timya Otel çağdaş yapılı restorasyonuyla, odalarının kusursuz ve ayrıntıdan kaçınılmadan düzenlenen yapısıyla, mükemmele ulaşmayı hedefleyen bir oteldir. Müşteri memnuniyeti gözetilerek düzenlenen tek kişilik odalarda, misafirlerinin konaklamada ihtiyacı olabilecek her ayrıntı düşünülmüştür.

Tek kişilik konforlu yatak, LCD TV, uydu kanalları, ücretsiz kullanıma açık wireless kablosuz internet bağlantısı, mini bar, klima, kalorifer, telefon, bir adet komidin ve kullanımı rahat büyük bir ayna, oda içerisinde tuvalet ve banyo ( banyoda ihtiyaç olabilecek her şey; saç kurutma makinası, bornoz, sabun ve şampuan çeşitleri, duşa kabin ), kasa mevcuttur. Odamızda müşteri memnuniyeti adına her ayrıntı düşünülmüştür. Şık dekorasyonu ve göze hitap eden mobilyalarıyla otelimizde huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Odalardaki ışıklandırma sistemiyle de Kadıköy otellerini sollayan bir düzene sahiptir. İstenildiği takdirde odaya servis açılmaktadır. Oda servisi 24 saat kesintisiz bir şekilde sürmektedir.

Timya Otel verdiği tüm hizmetlerle kullanıcı memnuniyetini gözettiği için, çalışanlarının da kusursuz hizmet vermelerine önem göstermektedir. Odalarda gün aşırı çarşaf değişimi ve temizlik yapılmaktadır. Kadıköy otelleri arasında, hizmetinin kalitesi sebebi ile tercih edilen oteller arasında kısa sürede ön sıralara yerleşen Timya Otel, odalarında da kusursuz hizmetine devam etmektedir. Güler yüzlü hizmeti, uygun fiyatları ile ziyaretine gelen müşterilerini memnun kalacakları şekilde, olumlu düşünceler ile ağırlamakta ve güler yüzü ile de uğurlamaktadır.

Kadıköy’de konforun ve tatilin adresi olan Timya Otel, sizleri asla pişman etmeyecek hizmetiyle, restorasyonuyla, konforuyla sizleri bünyesine beklemektedir. Müşteri memnuniyeti ve tercih sebebi olması ile de 2011’den bu yana durmaksızın hizmetine mükemmel bir şekilde devam etmektedir. Kadıköy’ün otelleri arasında önemli bir yere sahip olan ve tek kişilik odalarının konforuyla sizleri ağırlamak için bekleyen Timya Otel, uygun fiyatlarıyla da sizleri memnun edecektir.

Diğer Odalar