Kadikoy Timya Otel

Twinbed Oda

Timya Otel Twinbed Oda Hakkında

Twinbed oda bir oda içerisinde iki adet tekli yatak olan oda şeklidir. Genellikle arkadaşların tercih ettiği ve en çok satan oda biçiminde yer alır. Twinbed odalarımız otelimizin birinci katında bir tane, ikinci katında bir tane, üçüncü katında iki tane ve dördüncü katında iki tane olmak üzere altı tane twinbed odamız mevcuttur.

Twinbed odalar içerisinde LCD Televizyon, Global Yayın Kanalları Dahil Uydu, Klima, Duş, Saç Kurutma Makinesi, 2 x Tekli Yatak, Aynalı Komidin, Dolap ve klasik ekipmanlar barındırmaktadır. Odalarımız müşterilerimize özel olarak temizlenip teslim edilir.

Twinbed Oda ( İki Tane Tekli Yataklı Oda )

Kadıköy otelleri arasında adını kısa sürede duyurmuş olan Timya Otel, müşterilerinin isteklerini gözeterek çeşitli oda tipleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Timya Otel çift kişilik twinbed odası ile 2 ayrı yatak hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü hizmeti ve uygun fiyatlarının yanı sıra her otelde bulunmayan oda çeşitliliğini sağlamıştır. Bu sayede Kadıköy otellerini 2011 yılından bu yana kaliteli hizmeti ile sollamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile gün geçtikçe daha tercih edilir hale gelmiş ve daha kaliteli hizmet için, bünyesinde çalışan hizmetli sayısını arttırmıştır ve arttırmaya da devam etmektedir.

2 Kişinin konaklayabileceği iki ayrı yatak barındıran geniş ve ferah oda tipi ile müşterilerine konforu sağlamaktadır. Kaliteli, konforlu ve uygun fiyata konaklama imkânı ile 2 ayrı yatak barındıran odada, 2 kişi için gerekli olan her şey düşünülmüş ve ayrıntılarla döşenmiş odalar hizmete sunulmuştur. Twinbed odalarda tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Müşterilerin, banyo için gerekli tüm ihtiyaçları temin edebilmeleri için banyoda; 2 adet bornoz, 2 adet ayak havlusu ve 2 adet saç havlusu ile beraber, 2 kişinin ihtiyacını giderecek sabun ve şampuan çeşitleri mevcuttur. Ayrıca saç kurutma makinası da banyo içerisinde bulunmaktadır. Gün aşırı oda temizliği yapılmakta, banyoda havlu değişimi yapılmaktadır. Oda içerisinde bunun haricinde, LCD TV, TV için uydu kanalları, wireless kablosuz internet bağlantısı ( bilgisayarı olmayan müşteriler için, müşterilerin kullanımına açık bilgisayar bulunmaktadır. ) telefon, değerli eşyaların saklanabilmesi için kasa, komidin, ayna, koltuk, sandalye de bulunmaktadır. Ayrıca; soğuk havalarda müşterilerin üşümemesi için kaloriferli ısıtma sistemi ve sıcak havalarda ferah bir konaklama için klima mevcuttur.

Kadıköy otellerinin içerisinde ayrıcalık kazanan Timya Otel müşterilerine 2 kişilik odasıyla da mükemmel bir hizmet sunmaktadır.

Diğer Odalar