Kadikoy Timya Otel

Odalarımız

room

Tek Kişilik Oda

Tek kişilik konforlu yatak, LCD TV, uydu kanalları, ücretsiz kullanıma açık wireless kablosuz internet bağlantısı, mini bar, klima, kalorifer, telefon, bir adet komidin ve kullanımı rahat büyük bir ayna, oda içerisinde tuvalet ve banyo ( banyoda ihtiyaç olabilecek her şey; saç kurutma makinası, bornoz, sabun ve şampuan çeşitleri, duşa kabin ), kasa mevcuttur. Odamızda müşteri memnuniyeti adına her ayrıntı düşünülmüştür. Şık dekorasyonu ve göze hitap eden mobilyalarıyla otelimizde huzurlu vakit geçirebilirsiniz. Odalardaki ışıklandırma sistemiyle de Kadıköy otellerini sollayan bir düzene sahiptir. İstenildiği takdirde odaya servis açılmaktadır. Oda servisi 24 saat kesintisiz bir şekilde sürmektedir.


room

Çift Kişilik Oda

Double odalar genellikle aile ve çift misafirlerimiz tarafından tercih edilmektedir. Double odalarımızdada normal odalarımızda bulunan ücretsiz Wi-Fi, Telefon, Saç Kurutma Makinası, Mini Bar, Sıcak Su ve Servis Hizmetlerimiz geçerlidir. Siz değerli misafirlerimiz için odalarımızı son derece ferah ve hoş tutmaya çalışmak en büyük görevimizdir.


room

Twinbed Oda

Twinbed oda bir oda içerisinde iki adet tekli yatak olan oda şeklidir. Genellikle arkadaşların tercih ettiği ve en çok satan oda biçiminde yer alır. Twinbed odalarımız otelimizin birinci katında bir tane, ikinci katında bir tane, üçüncü katında iki tane ve dördüncü katında iki tane olmak üzere altı tane twinbed odamız mevcuttur.


room

Suit Oda

Suit odalarımız genellikle siz özel misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilmiştir. Suit odalarımızda diğer odalarımıza nazaran daha geniş bir alan ve ek hizmetlerimiz mevcuttur.
Suit odalarımız içerisinde daha yüksek derece havalandırma, jakuzi ve çift kişilik yatak mevcuttur. Misafirlerimiz için planlanan bu odalarımızda LCD TV, Jakuzi, Universal Uydu, Mini Bar ve Kablosuz Yüksek Band İnternet mevcuttur.